İnternet Hız Testi

Teknomain Hız Testi sayfası yardımıyla internet hızınızı kolayca test edebilir, internet download(indirme) ve upload(yükleme) hızlarınızı ayrıca gecikmenizi görüntüleyebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak sizlere sunduğumuz bu hız testi hizmeti yardımıyla, internet bağlantınızın ne kadar verimli olduğunu sadece bir tıklamayla ölçümleyebilir ve bu doğrultuda internet paketinizi ne kadar verimli bir şekilde kullandığınızı görüntüleyebilirsiniz.

Herhangi ek bir programa ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz Teknomain Hız Testi, internet hızınızın düşüp düşmediğini ölçmek için kullanabileceğiniz en büyük yardımcınız olacak.

Teknomain Hız Testi Nasıl Çalışır?

İnternetim ne kadar hızlı?” diye merak ediyorsanız ve internet hızınızı ölçmek istiyorsanız yapmanız gereken şey olduk basit. İsterseniz doğrudan “Testi Başlat” butonu yardımıyla hız testini başlatabilir veya “Sunucu Seçimi” butonu yardımıyla internet hızınızı test etmek istediğiniz sunucuyu seçtikten sonra yine “Testi Başlat” butonu yardımıyla internet hızınızın ne kadar olduğunu saniyeler içerisinde görüntüleyebilirsiniz.

Her türlü internet bağlantısı için kullanabileceğiniz hız testi aracımız ile en iyi sonucu almak için diğer uygulamalardan çıkmanızı ve tarayıcınız üzerinde sadece Teknomain Hız Testi sayfasını açık bırakmanızı öneririz.

Hız testi ile aynı zamanda bağlı olduğunuz servis sağlayıcıyı, bağlantı türünüzü, IP adresinizi, kullanmakta olduğunuz tarayıcıyı ve işletim sistemini de görüntüleyebilirsiniz.