Teamfluencer ile Paylaşım Yaparak Para Kazan!

Teamfluencer ile Sen de Influencer Ol!

2018 yılında liseli gençler tarafından oluşturulan bir Nano influencer platformu olan Teamfluencer, sizleri markalarla buluşturarak para kazanmanızı sağlıyor. Şimdiye kadar 30’dan fazla markanın 50’den fazla kampanyasıyla üyelerini buluşturmayı başardı.

Teamfluencer’in Kuruluş Hikayesini Dinle!

Peki, Nedir bu Nano İnfluencer ve Neden Tercih Odağındalar?

Teamfluencer ile Paylaşım Yaparak Para Kazan!

Nano Influencer, sosyal medyada 500 ile 10.000 kişi arasında organik takipçiye sahip olan kullanıcıların adıdır. Markalar samimi paylaşımlara sahip olan Teamfluencer kullanıcılarıyla buluşurlar ve bu şekilde daha fazla kişiye ulaşma şansı elde ederler. Markalar, hem düşük maliyet hem de özgün içerik paylaşımlarından dolayı tercih sebebi olurlar.

Teamfluencer topluluğuna ve kampanyalara nasıl katılım sağlayabilirim?

Teamfluencer topluluğuna ve kampanyalara katılmanın ve nano influencer olmanın yolu çok basit. Sosyal Medya (Twitter ve İnstagram) hesabı olan herkes katılım sağlayabilir Kampanyalardan haberdar olmak için Teamfluencer’ın sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Şuanda da geliştirme ve güncelleme sürecine devam eden Teamfluencer uygulamasını ios ve android cihazlarınıza indirip, kayıt olarak topluluğa giriş yapabilirsiniz. Telegram grubuna da dahil olarak bilgi edinebilirsiniz.

Ücretler sabit mi ve kazandığım ücreti nasıl alırım?

Teamfluencer ile Markalarla yapılan kampanyaların ücreti değişkenlik gösterir, sabit ücretler kazanmazsınız. Kazandığınız ücreti almanın yolu ise her şeyden daha kolay ve basit. Ücretler papara hesabınıza yollanır. Papara hesabı açmak ise ücretsizdir; play store ve app store kullanarak uygulamayı edinin. Hesabınızı ücretsiz olarak oluşturun ve Papara Card’ınızı ücretsiz sipariş edin.

Linklere Buradan Ulaşabilirsin;

Web adresi için buraya tıkla,

İnstagram’da takip etmek için tıkla

Telegram grubuna katılmak için tıkla

Teamfluencerapp’e ulaşmak için seçim yap; Telefonun IOS ise buraya tıkla. eğer Android ise buraya tıkla.

Yazıyı Beğendiysen Paylaşabilirsin

19 yaşında, Lise Web Tasarım ve Proglama öğrencisi. Birçok bilim dalıyla ilgili araştırmalar, Astrolojik çalışmalar ve bunlara ek olarak haz-heyecan veren dallara ilgili bir kişilik.

19 yaşında, Lise Web Tasarım ve Proglama öğrencisi. Birçok bilim dalıyla ilgili araştırmalar, Astrolojik çalışmalar ve bunlara ek olarak haz-heyecan veren dallara ilgili bir kişilik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir