WORLDEF ISTANBUL 2024: Bölgenin En Büyük E-Ticaret Fuarı

WORLDEF tarafından düzenlenen ve bölgenin en büyük e-ticaret fuarı olarak nitelendirilen WORLDEF ISTANBUL 2024, İstanbul’da gerçekleşecek. Bu dev etkinlik, Türkiye ve global perakende e-ticaret ekosisteminden önemli isimleri bir araya getirecek.

E-Ticaretin Kalbi İstanbul’da Atacak

WORLDEF Başkanı Ömer Nart, WORLDEF ISTANBUL 2024’ün e-ticaretle ilgilenen herkes için büyük fırsatlar sunduğunu belirtti. Nart, “WORLDEF ISTANBUL’da e-ticaret ile yolu kesişen herkes önemli iş birliklerinin tarafı olabilecek. Global pazarlardan gelen büyük satıcılarla her kategoriden e-ticaret odaklı üreticileri bir araya getireceğiz. Üretici stantlarında büyük bir ticaret dönecek,” dedi.

On Binlerce Ziyaretçi Bekleniyor

Global e-ticaret platformu WORLDEF tarafından düzenlenen etkinliğe, 40 ülkeden 20 binden fazla ziyaretçi katılacak. 6-7-8 Haziran 2024 tarihleri arasında İstanbul Yenikapı Etkinlik Alanı’nda düzenlenecek fuarda, Türkiye ve global e-ticaret ekosisteminin tanınmış isimleri yer alacak.

Etkinlik Programı ve Özgün Yaklaşımlar

Ömer Nart, WORLDEF ISTANBUL 2024 etkinliğinin Türk üreticilere ve perakende markalara global pazarlara açılma fırsatı sunduğunu vurguladı. “E-ticaret özelinde perakende teknolojilerine odaklanan bir fuar hazırladık. İşletmeler arası iş birliği için yeni nesil B2B eşleştirme sistemi uygulayacağız,” dedi. Ayrıca, pavilyonlarda her kategoriden sınırlı sayıda partner yer alacak şekilde planlama yaptıklarını belirtti.

Üretici Pavilyonları ve Büyük Ticaret Fırsatları

Etkinlikte ilk defa açılacak olan ‘e-ticaret odaklı üreticiler pavilyonu’ büyük ilgi çekiyor. Bu pavilyonda nitelikli üretici stantları yer alacak ve global pazarlardan gelen büyük satıcılarla her kategoriden e-ticaret odaklı üreticiler bir araya gelecek. Özellikle üretici stantlarında büyük ticaret fırsatları sağlanacak.

Katılımcılara Sağlanan Fırsatlar

WORLDEF Başkanı Ömer Nart, “İstanbul’daki global e-ticaret fuarı, yılın en büyük e-ticaret etkinliği olacak. E-ticaret odaklı ürün ve hizmetleri geniş bir kitleye sunma fırsatı veriyoruz. Global pazaryerleriyle networking imkanı, potansiyel müşterilerle tanışma olanağı gibi Türk markaların her zaman bulamayacağı avantajlar var. Ayrıca, Türk üreticiler ve tedarikçiler, daralan iç piyasaya alternatif pazarlara ulaşabilecek,” dedi.

Etkinlikte Profesyoneller Tecrübelerini Paylaşacak

WORLDEF ISTANBUL 2024, e-ticaret profesyonellerini bir araya getirerek, online ticaretin dinamik dünyasında yer almak, geleceğin e-ticaret trendlerini tanımak ve ekosistemdeki yenilikleri deneyimlemek isteyen markalar için eşsiz fırsatlar sunacak. Etkinlikte, dijital dönüşüm, tüketici odaklı stratejiler, global pazar yerlerinde satış, e-ticaret ve sürdürülebilirlik gibi konular ele alınacak. Konuşmacılar, e-ticaretin karmaşık ortamını yönetme stratejileri konusunda deneyimlerini paylaşacak. Ziyaretçiler, son teknolojiler, tüketici davranışındaki değişimler ve gelişen ekosistem hakkında çok değerli bilgiler edinebilecek.

Etkinlik Programı ve Konuşmacılar

WORLDEF ISTANBUL 2024, 40 ülkeden 20 binden fazla ziyaretçiyi ağırlayacak. Eşzamanlı üç sahnede 200’den fazla konuşmacı tecrübelerini paylaşacak. Ayrıca, 9200 metrekarelik alanda kurulacak stantlarda 450’den fazla perakende markası, üreticiler, tedarikçiler e-ticaret odaklı ürün ve hizmetlerini sergileme fırsatı bulacak. Amazon ve Etsy gibi global pazaryerlerinde satış yapan 1500’den fazla satıcının da katılacağı e-ticaret fuarında servis sağlayıcılar, e-ticaret yatırımcıları ve girişimciler de yer alacak.

Geleceğin E-Ticaret Trendlerini Keşfedin

Dünyanın en büyük e-ticaret fuarlarından biri olarak konumlanan WORLDEF ISTANBUL, e-ticaret profesyonellerini bir araya getiriyor. Online ticaretin dinamik dünyasında yer almak, geleceğin e-ticaret trendlerini tanımak, ekosistemdeki yenilikleri deneyimlemek ve e-ticaretin geleceğini şekillendiren stratejileri keşfetmek için yeni fırsatlar sunacak etkinlik, e-ticaret dönüşürken, bu dönüşümün bir parçası olmak isteyen markalara benzersiz deneyimler sunacak.

Detaylı bilgi için WORLDEF ISTANBUL 2024’ün resmi websitesini buradan ziyaret edebilirsiniz. TEKNOMAIN100 kodu ile %20’ye varan indirimlerle biletinizi buradan satın alabilirsiniz.

Yazıyı Beğendiysen Paylaşabilirsin

Samet Atlas Demir (satlasco), 22 yaşında. Teknomaincom Kurumsal İletişim ve Marka Yöneticisi, DecselCo Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı. Görsel İletişim Tasarımı öğrencisi. Oyun ve Blockchain blog yazarı. Sanat dalları, doğa bilimi ve sosyal bilim alanlarında çalışmalar ile hayallerinin ışığında yolculuk yapan, haz ve heyecan duygusunu arşa taşıyabilen uğraşlara ilgi duyan bir Sosyal Girişimci.

Samet Atlas Demir (satlasco), 22 yaşında. Teknomaincom Kurumsal İletişim ve Marka Yöneticisi, DecselCo Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı. Görsel İletişim Tasarımı öğrencisi. Oyun ve Blockchain blog yazarı. Sanat dalları, doğa bilimi ve sosyal bilim alanlarında çalışmalar ile hayallerinin ışığında yolculuk yapan, haz ve heyecan duygusunu arşa taşıyabilen uğraşlara ilgi duyan bir Sosyal Girişimci.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir