Epic Games Store, 3 Adet 1100 TL Değerinde Oyunu Ücretsiz Yaptı!

Epic Games Store, Aylar Önce Başlattığı Ücretsiz Oyun Kampanyasıyla Oyunculara, Her Hafta Ücretsiz En Az 1 Oyun Vermeye Devam Ediyor!

İki haftada bir ücretsiz oyun dağıtımı yapılacağı sözü verilmişti. İlerleyen süreçte ise “her hafta bir yeni oyun” yapılmıştı. Bazı dönemlerde ise 2 oyun birden vererek oyuncuların karşısına çıkıyor

Epic Games Store’da Bu Haftanın Ücretsiz Oyunları Ise, Kao the Kangaroo, Horizon Chase Turbo Ve Against All Odds Oldu!

Against All Odds

Sular kesildi. Kira ödenecek. İş yok. Zengin olma zamanı. Slaughter League’e gir, bir dizi baş döndürücü ve ölümcül çok oyunculu yarışta her şeye rağmen kazanmayı başar. Bu rekabetçi, çok oyunculu platform parti oyununda yalnızca bir kazanan olabilir, arkadaşlıklara elveda de! Hemen Against All Odss‘na gidin ve “Ücretsiz” yazısına tıklayarak, oyunu kütüphanenize ekleyin.

Horizon Chase Turbo

Horizon Chase Turbo, 80’lere ve 90’lara damgasını vuran oyunlardan esinlenen bir yarış oyunu. Bu oyun sınırsız bir eğlence ile klasik arcade oynanışı yeniden yaratıyor. Gazı kökle ve tadını çıkar! Hemen Horizon Chase Turbo‘na gidin ve “Ücretsiz” yazısına tıklayarak, oyunu kütüphanenize ekleyin.

Kao the Kangaroo

Destansı bir yolculuğa çıkın, büyülü eldivenlerde ustalaşın, yemyeşil ortamları keşfedin ve Kao’yu şimdiye kadarki en büyük hikayesine götürün! Hemen Kao the Kangaroo‘ya gidin ve “Ücretsiz” yazısına tıklayarak, oyunu kütüphanenize ekleyin.

 

Epic Games Store’da ücretsiz dağıtılacak olan sonraki oyun veya oyunlar henüz belli değil fakat, kesinlikle kaçırmamanızı öneririm. Epic Games yine oyuncuların yüzünü güldürmeye devam edecek.

11 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında oyunculara ücretsiz sunulacak olan oyunların bilgisi için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.

 

Yazıyı Beğendiysen Paylaşabilirsin

Samet Atlas Demir (satlasco), 22 yaşında. Teknomaincom Kurumsal İletişim ve Marka Yöneticisi, DecselCo Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı. Görsel İletişim Tasarımı öğrencisi. Oyun ve Blockchain blog yazarı. Sanat dalları, doğa bilimi ve sosyal bilim alanlarında çalışmalar ile hayallerinin ışığında yolculuk yapan, haz ve heyecan duygusunu arşa taşıyabilen uğraşlara ilgi duyan bir Sosyal Girişimci.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir