GİST 2022’de Atlas Localization!

2004 yılında Avrupa ve Asya’yı birbirine bağlayan stratejik bir konumda doğan Atlas Localization, olağanüstü becerileriyle çok dilli hizmet sağlayarak hem küresel hem de yerel dil ve teknoloji nabzını tutuyor. Atlas Localization’ı rakiplerinden ayıran en önemli özelliği ise, doğru çözüm ortakları ve teknolojiler ile Atlas Localization’a özgü benzersiz yerelleştirme birikimini bir araya getirerek sizi hedefinize ulaştırma yeteneğidir.

Dünya çapında sürekli büyüyen dil uzmanları ağıyla, birçok dil çiftinde ve uzmanlık alanında çeşitli hizmetler sunmalarına olanak tanıyan ABD sermayeli yeni ortak girişimleri ile faaliyet gösteriyorlar.

Atlas Localization, Gaming İstanbul 2022’nin B2B Alanında Ziyaretçilerini Bekliyor!

GİST 2022'de Atlas Localization!

Basın olarak yer aldığımız Gaming İstanbul 2022’de Atlas Localicaztion’ı ziyaret ettik. Atlas Localization CEO’su Bekir Diri ile tanışma fırsatı elde ettik ve yaptıkları işi bir de ondan dinledik.

Merhaba herkese. Biz Atlas Yerleştirme Ekibi olarak aslında bu etkinlikteki birçok ve daha büyük oyunculara destek oluyoruz.

Ne yapıyoruz?

“Onların global piyasaya adım atmalarını, yer almalarını, gittikleri yerlerde kaybolmamalarını sağlıyoruz. Çünkü çevre gerçekten çok önemli bir unsur. Özellikle kültürel uyarlamalar çok önemli bir unsur. Japonya’da ne yapacağını bilmiyorsan, Rusya’da ne yapacağını bilmiyorsan, sadece çevirdiğin bir metinle var olma şansın maalesef yok.

O yüzden bizim de bu anlamda yaptığımız en önemli şeylerden bir tanesi onların varlığını sorunsuz bir şekilde o ülkelerde yer almasını sağlamak. Bu anlamda Atlas olarak da birçok oyun platformuyla çalışıyoruz. Onların çevirilerini üstleniyoruz.

Aslında biz de çevirmenlikten gelen kişiler olarak oyun çevirilerinde yer almış insanlarız. Biz de ayrı bir keyif alıyoruz. Her yeni oyun, her yeni macera aslında bir challenge oluyor bizim için. O yüzden böyle bu etkinlikte de var olmak istedik ve burada, B2B alanına herkesi bekliyoruz.” ifadelerini kullandı

Yazıyı Beğendiysen Paylaşabilirsin

Samet Atlas Demir (satlasco), 20 yaşında. eXR-A Comp. Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı. Tam zamanlı Öğrenci. Başta birçok sanat ve felsefe olmak üzere, bilim, sosyoloji ve astroloji ile ilgili çalışmalar yapan, hayallerinin peşinden giden ve bunlara ek olarak haz-heyecan veren şeylerle uğraşan Sosyal Girişimci.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir