Lubi Esports GİST 2022’de yer aldı.

İnsanların eğlenme şeklini değiştirmek amacıyla E-spor oyunlarında oyuncular için en özel alanları tasarlayarak benzersiz bir deneyim sunan Lubi Esports GİST 2022’de yer aldı.

Lubi Esports GİST 2022’ de yer aldı.

Lubi Esports, oyun oynamayı seven birkaç tasarımcının sevdikleri iş ile yaptıkları işi birleştirerek kurduğu bir firmadır. Firma oteller ve şehirler için espor alanları tasarlama, espor etkinlik yönetimi, oyun firmaları için stand tasarlama, Espor ekipleri için ekipman kiralama gibi hizmetleri bulunmaktadır.

Lubi Esports ana ekibinin ve merkezinin Türkiye’de bulunduğu ancak, tüm dünya için özel konsept çalışmaları yapmaktadır. Basın olarak yer aldığımız Gaming İstanbul 2022’de Lubi Esports’u ziyaret ettik. Lubi Esports’tan Emine Aydoğdu ile tanışma fırsatı elde ettik ve yaptıkları işi bir de ondan dinledik.

“Merhabalar, Lubi espor olarak biz de GİST 2022’deyiz ve insanların eğlenme şeklini değiştiren espor oyunlarının oyuncuları için en özel alanları tasarlayarak eşsiz bir deneyim sunuyoruz. Ana ekibimiz ve merkezimiz Türkiye’de ama tüm dünyaya özel konsept çalışmalar yapıyoruz. Bugüne kadar birçok özel kuruluşun, belediyenin oyun ve espor merkez projelerini tasarlayıp, uygulayarak hayata geçirdik. Espor merkezi tasarımı, inşaatı, teknik alt yapısı, etkinlik yönetimi ve organizasyon danışmanlığı konusunda A-Z’ye hizmet vermekteyiz. Şimdiye kadar birçok proje de espor alanlarının tasarımlarını, ekipman ihtiyaçlarını çözümünü gerçekleştirip oyun severler ile buluşturduk. Doğru strateji ve doğru hedeflemeyi yaratıcı bir bakış açısıyla birleştirerek espor dünyasında fark yaratıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Lubi Esports GİST 2022’ de yer aldı.

Gaming İstanbul 2022’den, bizden bu kadar. Diğer röportajlarımızı okumak ve izlemek için Teknomain’i sosyal medyada takip etmeyi unutmayın!

Yazıyı Beğendiysen Paylaşabilirsin

18 yasında teknoloji ile alakasını kurucu ve yardımcısından alan yakın arkadaşları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir