Dirt Rally 2.0 Day One Edition

Konu Özellikler  Sistem Gereksinimleri  Trailer  Fotoğraflar

Dirt Rally 2.0 Day One Edition

Birinci Gün Sürümü aşağıdaki ekstraları içerir:

  • Porsche 911 RGT Ralli Özelliği
  • Fiat 131 Abarth Rally ve Alpine Renault A110 1600 S İçin Erken Kilitler

DiRT Rally 2.0, dünyanın dört bir yanından gelen ikonik ralli konumlarından, şimdiye kadar yapılmış en ikonik ve en güçlü arazi araçlarında, en ufak bir hatanın sürüşün sona ereceği anlamına gelebileceğini bilerek yolunuzu açmaya zorlar .

Yeni bir aksiyon modeli, lastik seçimi ve zemin yüzeylerinin bozulması dahil, şimdiye kadarki en gerçekçi arazi deneyiminde tüm içgüdülerinize hitap etmek zorunda kalacaksınız. Ralli aracınızı Yeni Zelanda, Arjantin, İspanya, Polonya, Avustralya ve Birleşik Sokaklardaki mevcut off-road konumlarda sürün, sadece yardımcı pilotunuz ve içgüdülerinizle kullanın.

FIA Dünya Ralli Şampiyonası’nın sekiz resmi yarışında, lisanslı Süper Otomobiller ve destekleyici serileri ile yarışın.

Yarış stratejinizi belirleyin, ekibinizi ve araçlarınızı buna göre ayarlayın ve hem tek oyunculu Kariyer Modunda hem de rekabetçi bir çevrimiçi ortamda, çeşitli etkinlik ve şampiyonluklarla evrim geçirin.

  • YAPILAN EN GÜÇLÜ YOL DIŞI ARAÇ ARAÇLARINDAN 50 DAHA FAZLASI – 1995 Subaru Impreza, VW Polo GTI R5, Nissan Datsun 240z, Audi Quattro S1 E2 ve Nissan Datsun 240z gibi tarihi ve modern ralli araçlarının ikonik bir seçimiyle ortamlarda dolaşın Audi S1 ​​EKS RX Quattro.
  • 6 VARLIKLI RALLİ YERLER – Yeni Zelanda, Arjantin, İspanya, Polonya, Avustralya ve ABD’nin nefes kesici ortamlarında yarış.
  • YARIŞI HAYAL ET – Geliştirilmiş direksiyon, zemin, kusurlar ve ortamlar şimdiye kadarki en gerçek arazi deneyimini garanti eder.
  • FIA WORLD RALLYCROSS ŞAMPİYONASI’NIN RESMİ OYUNU – Barcelona, ​​Montalegre, Mettet, Lohéac Brittany, Trois-Rivieres, Hell, Holjes ve Silverstone’da yarış.
  • KENDİ EKİBİ GELİŞTİRMEK – Kendi ekibinizi bir araya getirin ve kendi kimliğinizi oluşturun. Filonuzu genişletin, çalışanlarınızı yönetin ve ‘Servis Alanı’ olanaklarınızı geliştirin.
  • TUNING – Aracınızı sürüş tarzınıza ve çevreye uyarlayın. Araçların her türlü zorluğa hazır olmasını sağlamak için doğru ayarları seçerek aşınma ve yıpranmayı en aza indirin ve iyileştirmeler yapın.
  • BİRLİKTE GET – Dünya sıralaması ve etkinlikleriyle birlikte günlük, haftalık ve aylık zorluklarda tüm DiRT Topluluğuna karşı yarış.
Yazıyı Beğendiysen Paylaşabilirsin

18 yaşında teknolojiye meraklı, oyun oynamasını seven bir genç.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir