Tropico 6

Konu Özellikler  Sistem Gereksinimleri  Trailer  Fotoğraflar

Tropico 6

El Presidente geri döndü!

Siyasi ve sosyal huzursuzluk zamanlarında insanlar, öngörülen ve becerikli bir şekilde ülkelerinin kaderini yönlendirecek vizyoner liderler arıyorlar. Tropico adasından korkan bir diktatör veya barışsever bir devlet adamı olarak kendinizi tekrar kanıtlayın. Dört farklı dönem boyunca ulusunun kaderini oluştur. Uluslararası bir sahnede yeni zorluklar üstlenin ve daima halkınızın ihtiyaçlarına dikkat edin.

Dizide ilk kez geniş takımadalar geliştirin, adalarınızı bağlamak için köprüler kurun ve yeni ulaşım ve altyapı araçlarını kullanın. Özgürlük Anıtı ve Eyfel Kulesi gibi dünya harikalarını çalmak için Tropicans’ınızı çıkarın. Sarayınızı isteklerinize göre ayarlayın ve halkınızın iyiliğini kazanmak için balkonunuzdan konuşmalar yapın.

  • Dizide ilk kez büyük takımadalar oynayın. Birden fazla adayı aynı anda yönetin ve onları farklı zorluklara göre ayarlayın.
  • Dünya mucizelerini ve anıtlarını çalmaları için ajanlarınızı yabancı ülkelere gönderin ve koleksiyonunuza ekleyin.
  • Köprüler, tüneller inşa et ve vatandaşlarını ve turistlerini taksilerde, otobüslerde ve teleferiklerde taşı. Tropico 6 tamamen yeni ulaşım ve altyapı seçeneklerine sahiptir.
  • Sarayınızın görünümünü kendi tercihlerinize göre ayarlayın ve çeşitli ekstralar arasından seçim yapın.
  • Tropico 6, dünyanın en büyük diktatörü olmanın politik yönlerine odaklanan gözden geçirilmiş bir araştırma sistemi içerir.
  • Seçim konuşmaları geri döndü! İnsanlarına hitap et ve tutamayacağın sözler ver.
Yazıyı Beğendiysen Paylaşabilirsin

18 yaşında teknolojiye meraklı, oyun oynamasını seven bir genç.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir