Epic Games Store, 2 Adet 148TL Değerinde Oyunu Ücretsiz Yaptı!

Epic Games Store’dan Ücretsiz Oyunlarınızı Almanın Tam Zamanı!

Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs nedeniyle toplumsal yalıtımla ilerleyen bu dönemde, sizler #EvdeKal’ırken bizlerde en güncel ücretsiz oyun haberlerini sizlerle paylaşıyoruz. Böylece bu dönem içerisinde zamanınızı daha iyi ve daha güzel geçireceksiniz. Böyle dönemlerde ücretsiz oyun kampanyaları kulağa daha hoş geliyor. Farklı türler ve yeni deneyimler keşfetmeniz için bu serüvende sen #EvdeKal diye Teknomain ekibi seninle birlikte olmaya devam edecek!

Epic Games Store, Aylar Önce Başlattığı Ücretsiz Oyun Kampanyasıyla Oyunculara, Her Hafta Ücretsiz En Az 1 Oyun Vermeye Devam Ediyor!

İki haftada bir ücretsiz oyun dağıtımı yapılacağı sözü verilmişti. İlerleyen süreçte ise “her hafta bir yeni oyun” yapılmıştı.  Bazı dönemlerde ise 2 oyun birden vererek oyuncuların karşısına çıkıyor

Epic Games Store’da Bu Haftanın Ücretsiz Oyunu Ise Sherlock Holmes: Crimes and Punishments Ve Close To The Sun Oldu!

Tüm zamanların en çok takdir edilen dedektifi ol: Sherlock Holmes! Bir dedektif olarak heyecan verici ve birbirinden farklı olayları çözmek için etkileyici yeteneklerini kullanmak için, hemen Sherlock Holmes: Crimes and Punishments‘na gidin ve “Ücretsiz” yazısına tıklayarak, oyunu kütüphanenize ekleyin.

Epic Games Store’da, 89TL Değerinde ki Close To The Sun ücretsiz oldu!

89 TL değerinde ki Close To The Sun ücretsiz oldu!

Yıl 1897. Uluslararası suların derinliklerinde, Helios hareketsizce durmaktadır. Acımasız dalgalar geminin gövdesine vururken, tepede karanlık bulutlar belirmektedir. Olağanüstü bir işçilikle süslenmiş devasa altın heykeller göz alabildiğince uzanmaktadır. Oyunu almak ise çok basit, hemen Close To The Sun‘na gidin ve “Ücretsiz” yazısına tıklayarak, oyunu kütüphanenize ekleyin.

Epic Games Store’da ücretsiz dağıtılacak olan sonraki oyun Sherlock Holmes: Crimes and Punishments ve Close To The Sun olacak. Kesinlikle kaçırmamanızı öneririm. Epic Games yine oyuncuların yüzünü güldürmeye devam edecek.

16 Nisan – 23 Nisan tarihleri arasında oyunculara ücretsiz sunulacak olan oyunların bilgisi için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.

Yazıyı Beğendiysen Paylaşabilirsin

Samet Atlas Demir (satlasco), 20 yaşında. eXR-A Comp. Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı. Tam zamanlı Öğrenci. Başta birçok sanat ve felsefe olmak üzere, bilim, sosyoloji ve astroloji ile ilgili çalışmalar yapan, hayallerinin peşinden giden ve bunlara ek olarak haz-heyecan veren şeylerle uğraşan Sosyal Girişimci.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir