Metro Exodus

Konu Özellikler  Sistem Gereksinimleri  Trailer  Fotoğraflar

Metro Exodus

Yıl 2036.

Dünya’nın bir nükleer savaş tarafından tahrip edilmesinden bir çeyrek yüzyıl sonra, birkaç bin kişi hala Moskova kalıntıları altındaki METRO tünellerinde hayatta kalmaya çalışıyor.

Toksik çevreyi ele geçirdiler, mutant canavarlarla ve paranormal olaylarla savaştılar ve bir iç savaş geçirdiler. Ancak şimdi, METRO’dan kaçma zamanı geldi. Artyom olarak, kıyamet sonrası Rusya’da Doğu’da yeni bir yaşam arayışı içinde inanılmaz bir yolculuğa çıkan bir Spartan Rangers ekibine liderlik ediyorsun.

Metro Exodus, ölümcül savaşların, gizliliğin, keşif ve hayatta kalma korkularının şimdiye kadar yaratılmış en sürükleyici oyun dünyalarından birinde birleştirildiği, destansı, hikaye odaklı bir birinci şahıs nişancı oyunu.

Rus vahşi doğasını muazzam, doğrusal olmayan ortamlarda keşfedin ve kendinizi bir yıl boyunca, ilkbahardan yaza ve sonbahardan nükleer kışın derinliğine kadar uzanan heyecan verici bir hikayeye dalın.

Bu şimdiye kadarki en büyük Metro macerası.

  • İnanılmaz bir yolculuk – Tamamen değiştirilmiş bir buharlı lokomotif olan Aurora’ya adım atın ve Doğu’da yeni bir yaşam arayışı içinde bir avuç kurtulana katılın.
  • Sandbox Survival deneyimini yaşayın – Heyecan verici bir hikaye, klasik Metro oyununu devasa, doğrusal olmayan seviyelerle birleştirir.
  • Güzel, düşmanca bir dünya – Nefes kesici bir gündüz / gece döngüsü ve dinamik hava ile hayata geçen kıyamet sonrası Rus vahşi doğasını keşfedin.
  • Ölümcül dövüş ve gizli – Kendi silahlarınızı kişiselleştirmek için malzemeler toplayın ve hem insan hem de mutasyona uğramış rakiplerle taktiksel savaşlara katılın.
  • Seçimleriniz belirleyicidir – Seyahat arkadaşlarınızın tümü yolculukta hayatta kalamaz; seçimleriniz hikayeyi etkiler ve olağanüstü bir tekrarlanabilirlik sunar.
  • Nihai atmosfer – karanlıkta yanıp sönen bir mum; donmuş gaz üreticiniz; karanlıkta bir mutantın çığlığı – Metro, başka hiçbir oyunun yapamayacağı bir dünyaya sizi sokuyor…
Yazıyı Beğendiysen Paylaşabilirsin

18 yaşında teknolojiye meraklı, oyun oynamasını seven bir genç.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir