Sekiro Shadows Die Twice

Konu Özellikler  Sistem Gereksinimleri  Trailer  Fotoğraflar

Sekiro Shadows Die Twice

Bloodborne ve Dark Souls serisinin yapımcıları FromSoftware’den tamamen yeni bir macera!

Sekiro’da: Shadows Die Twice, ölümün eşiğinde durmuş, kötü huylu ve sakat bırakılmış bir savaşçı olan “tek kollu bir kurtsun”. Asırlık soylu bir soylu soyunun soyundan gelen genç bir cetveyi korumaya yemin ettin. Bu sizi tehlikeli Ashina klanı da dahil olmak üzere birçok acımasız düşmanın hedefi yapar. Genç yönetici kaçırıldığında, şerefinizi geri almak için ölüm bile değil, tehlikeli görevinizde hiçbir şey sizi durduramaz.

Sengiku Japonya’yı 16. yüzyılın sonlarında, yaşam ve ölüm arasında sürekli bir mücadele olduğu acımasız bir dönemde keşfedin. Karanlık bir dünyada yaşam boyu düşmanlarla yüz yüze geliyorsunuz. Kanlı bir çatışmada gizli, dikey oyun ve içgüdüsel başa baş dövüş stillerini birleştirirken ölümcül silahların ve güçlü ninja yeteneklerinin bir cephaneliğini açığa çıkarın.

  • Kılıç Savaşı – Sekiro’daki yoğun dövüş sırasında: Shadows Die Twice, oyuncular normal atakları tamamlamak için özel Kılıç Sanatları kullanabilirler. Bu şekilde, rakibin savunması sonuçlandırılabilir ve bunun ardından son darbe dağıtılır.
  • Shinobi Prosthetic – Oyuncular, cüretkar kötü adamların zayıflığını bulmak için çeşitli benzersiz Protez Araçları arasında geçiş yapabilir.
  • Kıyamet – Taktik bir geri çekilme olarak kullanmak veya bir karşı ataktan hemen önce rakibi yanlış yönlendirmek için – bu yeni saldırı stratejisi oyuncuların derhal diriltmelerini sağlar.
Yazıyı Beğendiysen Paylaşabilirsin

18 yaşında teknolojiye meraklı, oyun oynamasını seven bir genç.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir