Epic Games’de Just Cause 4 ve Wheels of Aurelia Ücretsiz!

Epic Games Store’dan ücretsiz oyunlarınızı almanın tam zamanı!

Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs nedeniyle toplumsal yalıtımla ilerleyen bu dönemde, sizler #EvdeKal‘ırken bizlerde en güncel ücretsiz oyun haberlerini sizlerle paylaşıyoruz. Böylece bu dönem içerisinde zamanınızı daha iyi ve daha güzel geçireceksiniz. Böyle dönemlerde ücretsiz oyun kampanyaları kulağa daha hoş geliyor. Farklı türler ve yeni deneyimler keşfetmeniz için bu serüvende sen #EvdeKal diye Teknomain ekibi seninle birlikte olmaya devam edecek!

Epic Games Store, aylar önce başlattığı ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunculara, her hafta ücretsiz en az 1 oyun vermeye devam ediyor!

Epic Games Store, iki haftada bir ücretsiz oyun dağıtımı yapılacağı sözü verilmişti. İlerleyen süreçte ise “her hafta bir yeni oyun” yapılmıştı.  Bazı dönemlerde ise 2 oyun birden vererek oyuncuların karşısına çıkıyor.

Epic Games Store’da Bu Haftanın Ücretsiz Oyunu ise Just Cause 4 ve Wheels of Aurelia Oldu!

Just cause

Just Cause serisinin son oyunu olan Just Cause 4, Epic Games Store’da kısa süreliğine ücretsiz. Aksiyon dolu, açık dünyalı sandbox deneyimine katılarak çeşitli silahlar, taşıtlar ve teçhizatlarla kaos yarat. Wingsuit’ini bağla, tamamen özelleştirilebilen kancanı kuşan ve ortalığı kasıp kavurmaya hazır ol! Oyunu almak ise çok basit, hemen Just Cause 4 sayfası‘na gidin ve “Ücretsiz” yazısına tıklayarak, oyunu kütüphanenize ekleyin.

1970’lerin çalkantılı İtalya’sının batı kıyılarına doğru sürükleyici bir yolculuğa çık. Cesur ve hiddetli bir kadın olan Lella ile İtalya tarihindeki karmaşık bir dönemde yaşananları deneyimle ve Lella’nın geçmişinde yaşadığı olayları gün yüzüne çıkarmak ise çok basit, hemen Wheels of Aurelia sayfası‘na gidin ve “Ücretsiz” yazısına tıklayarak, oyunu kütüphanenize ekleyin.

Epic Games Store’da ücretsiz dağıtılacak olan sonraki oyun ise sürpriz olacak. Kesinlikle kaçırmamanızı öneririm. Epic Games yine oyuncuların yüzünü güldürmeye devam edecek.

23 Nisan – 30 Nisan tarihleri arasında oyunculara ücretsiz sunulacak olan oyunların bilgisi için sosyal medya adreslerimizi takipte kalın.

Yazıyı Beğendiysen Paylaşabilirsin

Samet Atlas Demir (satlasco), 20 yaşında. eXR-A Comp. Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı. Tam zamanlı Öğrenci. Başta birçok sanat ve felsefe olmak üzere, bilim, sosyoloji ve astroloji ile ilgili çalışmalar yapan, hayallerinin peşinden giden ve bunlara ek olarak haz-heyecan veren şeylerle uğraşan Sosyal Girişimci.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir